LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ


KÖKLÜ KURULUŞ

1968 yılında kurulan NÜVE, dünyanın sayılı laboratuvar ve sterilizasyon cihazı üreticilerinden biridir. NÜVE, Türkiye’de ve 100’den fazla ülkede, bir çok farklı sektörde kullanıcılara test, analiz, ürün saklama ve sterilizasyon çalışmalarında yıllarca güvenle çalışılacak ürünler sunmaktadır.

Kalite ve Güvenilirlik

NÜVE için kalite ve güvenilirlik vazgeçilmesi mümkün olmayan iki kavramdır. NÜVE, bir dünya markası olma yolculuğunda üretim, çalışma ve hizmet felsefesini bu iki kavram üzerine inşa etmiştir.

Geniş Kullanım Alanı

Ürünlerimiz birçok farklı sektörde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hastaneler, klinik araştırma merkezleri, diş klinikleri, biyoteknoloji laboratuvarları, zirai araştırma merkezleri, veterinerlik, gıda, içecek ve süt ürünleri sanayi, kimya, otomotiv, savunma ve ilaç sanayi NÜVE ürünlerinin yoğun olarak kullanıldığı alanlardır.

Yatırım ve Büyüme

Ar-Ge’ye, üretime, test teknolojilerine ve insan kaynaklarına düzenli olarak yatırım yapıyoruz. Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli çalışıyor. Teknolojik yenilikleri takip ediyor, işimizin her aşamasında teknolojiye yer veriyoruz. İstikrarlı büyümeye inanıyor, kriz dönemlerinde bile ara vermediğimiz yatırımlar sayesinde sağlam adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Gelecek nesillere bilgi birikimimizi aktarabilmek ve ülkemizde üretime gönül verecek yeni nesillerin yetiştirilmesine destek verebilmek için, “Nüversite” adını verdiğimiz eğitim platformumuzla okullardan ve sektörden gelen eğitim taleplerine cevap veriyoruz. Dünyamızın sürdürülebilirliği için çevreye daha az zarar veren ürünlerin tasarımına önem veriyor, ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunuyor, doğal kaynaklarımızın korunması adına tasarruf tedbirleri alıyor ve uygulanmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Destek

Yetkin satış ve servis personelimizle, NÜVE olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimize kesintisiz ve hızlı destek verebilmek için, bayilerimizi ürünlerimiz ve satış sonrası servisler konusunda düzenli olarak eğitmekteyiz.

Image

Adres:

FAKS
+90 312 399 21 97

E-POSTA
satis@nuve.com.tr

Bayi Girişi

 

© COPYRIGHT 2024 | NÜVE SANAYİ MALZEMELERİ İMALAT VE TİCARET A.Ş. 2024 E & O E BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.       Yasal Uyarı         KVKK Aydınlatma Metni