LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

SÜRDÜRÜLEBİLRLİK

Sürdürülebilir gelecek için üretiyoruz.


Sürdürülebilirliği geleceğimizin temel taşı olarak görüyor, tüm iş alanlarımızda sürdürülebilirlik yaklaşımını odağımız haline getiriyoruz. Paydaşlarımız için sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek amaçlıyoruz. Biz Nüve olarak;

Image
fas fa-leaf

İnsanı, çalışmalarımızın odağına koyuyor, insan sağlığının iyileşmesine yönelik hareket ederken başta çalışanlarımız ve tedarikçilerimize güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sunuyoruz.

fas fa-leaf

Sektörümüzdeki yenilikçi yaklaşımları takip ediyor, teknolojilerimizi uyumlu hale getiriyor, kalite ve verimliliğimizi en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz.

fas fa-leaf

Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimlerine katkı sağlayabilmek amacıyla farklı eğitimlere katılım sağlamalarına teşvikte bulunuyor, bununla birlikte yalnızca eğitim alanında değil, kültürel ve kişisel gelişim alanlarında da sosyalleşmelerine olanak tanıyoruz.

fas fa-leaf

Çalışanlarımıza, bireysel farklılıklarını gözetmeksizin eşitlik, kapsayıcılık ve çeşitlilik ilkelerimiz temelinde yaklaşıyoruz.

fas fa-leaf

Faaliyetlerimize yön verirken sosyal, çevresel ve yönetimsel riskleri de göz önüne alıyor, olası olumsuz etkilerimizi azaltmaya, olumluları artırmaya odaklanıyoruz.

fas fa-leaf

Topluma fayda sağlayacak faaliyetlerde bulunuyor, bu yöndeki girişimleri destekliyoruz.

fas fa-leaf

Kurumumuzu, kurumsal yönetim ilkelerine bağlı bir şekilde, stratejik yaklaşım ve yönetim sistemleri aracılığıyla, yetkin bir üst yönetim kadrosuyla yönetiyoruz.

fas fa-leaf

İklim değişimini engellemeye katkıda bulunmayı; enerji, hammadde, su gibi kaynakları en az düzeyde kullanmayı, atıklarımızı azaltmayı ve döngüsel ekonomiyi desteklemeyi, böylece çevresel ayak izimizi azaltmayı hedefliyoruz.

fas fa-leaf

İç ve dış paydaşlarımızın sürdürülebilirlik ile ilgili farkındalık, bilinç ve eğitiminin artması için faaliyetler yürütüyoruz.

fas fa-leaf

Tüm paydaşlarımızla sürdürülebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda ortak hareket etmeyi önemsiyor, değer zincirimizde sürdürülebilirlik uygulamalarının gerçekleştirilmesini destekliyoruz.

fas fa-leaf

Toplumsal cinsiyet eşitliğini savunucu adımlar atıyor, kadınların iş hayatına katılımı ve kadın çalışan istihdamı konusunda destekleyici adımlar atıyoruz.

fas fa-leaf

Sürdürülebilirlik alanındaki yaklaşım, performans ve hedeflerimizi ortaya koyacak şekilde uluslararası standartlarda her yıl raporlama yapıyor ve sürdürülebilirlik ile ilgili girişimleri destekliyoruz.

Adres:

FAKS
+90 312 399 21 97

E-POSTA
satis@nuve.com.tr

Bayi Girişi

 

© COPYRIGHT 2024 | NÜVE SANAYİ MALZEMELERİ İMALAT VE TİCARET A.Ş. 2024 E & O E BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.       Yasal Uyarı         KVKK Aydınlatma Metni