LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

Kalite Politikası

Kalite öncelikli hedefimizdir.

NÜVE, laboratuvar ve sterilizasyon cihazları söz konusu olduğunda kullanıcıların ve talep sahiplerinin aklına ilk gelen markalardan biri ve ülkemizde bu sanayi dalında lider olan bir kuruluştur.  Üretmekte olduğumuz cihazlar; sanayi, sağlık ve eğitim kuruluşlarının kalite kontrol, teşhis ve araştırma laboratuvarlarında yıllardır güvenini ve kalitesini hiç bozmayarak kullanılmaktadır.

Bu kapsamda oluşturduğumuz; başta hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz çevremizin ve cihazlarımızla ulaştığımız tüm canlıların güvenliğini esas alan Kalite Politikamız ile biz Nüve olarak;

İnsan, hayvan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek güvenilir ürünler üretiyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Satış öncesi, esnası ve sonrasındaki süreçlerde hızlı, etkili ve geri bildirime açık bir hizmet anlayışı benimsiyoruz.

Tüm çalışanlarımızın kalite anlayışımızdan, ürün güvenilirliği ve sürdürülebilirlik politikamızdan ödün vermeden çalışmasını sağlıyoruz.

Tedarikçilerimizin kalite,ürün güvenilirliği ve sürdürülebilirlik anlayışının bizimki ile bütünleşmesini sağlamak için çalışıyoruz.

ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018 standartları ve Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (AB) 2017/745, MDD 93/42/EEC ile uyumluluk göstererekkalite ve ürün güvenilirliğini arttırıyor, sürekli iyileştirme çalışmalarında devamlılık sağlıyoruz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla sürdürülebilirlik kavramını tüm süreçlerimize entegre ediyoruz.

Laboratuvar ve Sterilizasyon Teknolojisinin dünü, bugünü, yarını olmak için yüksek çaba gösteriyoruz.