LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

İSG Politikası

50 yıllık tecrübe ile hep daha ileri...

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün önde gelen ve güvenilir firması olan Nüve'nin benimsemiş olduğu İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasının temelinde, insana ve çevreye duyduğu saygı yatmaktadır.

Nüve ailesi olarak bizler, iş sağlığı ve güvenliği sürecinin başarıyla uygulanmasının ancak kurum çalışanlarının tamamının ortak katılım ve desteği ile mümkün olduğuna inanmakta, bunu kurum kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline getirmek için azami gayreti göstermekteyiz. Bu doğrultuda; Tüm samimiyetimizle kaleme aldığımız bu hususların temin ve sürekliliğini sağlayarak, “sıfır iş kazası” sloganını gerçeğe dönüştürmek, öncelikli hedefimiz olacaktır.

Sorumluluk sahibi bir kuruluş olarak Nüve, yaşanabilir bir çevrenin, gelecek nesillerin sağlığı ve sürdürülebilir bir gelişim için hayati önem taşıdığının bilincindedir. Bu doğrultuda, Rohs&Reach yönergelerine uyum için gerekli düzenlemeleri gerçekleştirerek sadece çalışanlarının değil, markasının ulaştığı her noktadaki canlıların da sağlığına gereken önemi verdiğini göstermektedir.

Nüve yönetimi olarak, ailelerinin bize emaneti olan çalışanlarımızın teknolojimizin temelini oluşturduğuna inanıyor, yasal yükümlülüklerin sağlanmasının ötesinde, bir değer yaratmaya yönelik sürekli çabalarımızda, onların huzur ve mutluluğunu hedefliyoruz.

Beril İZGİN
Genel Müdür