LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

Haberler

Nüve Bioexpo 2019 Fuarı’na Katıldı

Nüve Bioexpo 2019 Fuarı’na Katıldı
17-19 Nisan 2019

Nüve, 17 - 19 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Bioexpo Yaşam Bilimleri Fuarı’na katıldı. 

Fuara düzenlendiği 2016 yılından beri katılan Nüve, standında Masa Üstü Santrifüj çeşitleri, Su Banyoları, İnkübatörler, Derin Dondurucu, Dik Tip Otoklav, Test Kabini, Bitki Büyütme Kabini gibi fuar konusu ile ilgili ürünlerini sergilendi.

Nüve fuarda sergilediği iki yeni ürünü ile de ziyaretçilerin ilgisini çekti. Kendi sınıfında Türkiye’nin ilk akıllı Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini olan SC 120 ve Tübitak’tan Ar-Ge destekli, Türkiye’nin ilk Kan Torbası Santrifüjü olan NF 3000R Yüksek Kapasiteli Soğutmalı Masa Üstü Santrifüj cihazı, İstanbul Expomed Fuarı’ndan hemen sonra Bioexpo Fuarı’nda da sergilenerek fuar katılımcılarına tanıtımı yapıldı.

Bioexpo Yaşam Bilimleri Fuarı, Biyoteknoloji, Laboratuvar/Analiz, Farmasötik/Nutrasötik ve Temiz Oda endüstrilerini kapsıyor. Türkiye’de bu anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren bir fuar olarak katılımcı ve ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor. Hedefe odaklı uzman ziyaretçi profili fuardan beklentinin düzeyini de gösteriyor.

Fuarın ikinci ve üçüncü günü yapılan sempozyumlarda “Biyoteknolojide öncelikler ve iş birlikleri” konusu akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcileri ile endüstri temsilcilerinin katılımıyla çok yönlü ve geniş bir platformda paylaşıldı. Bioexpo kapsamındaki fuarlar ile eş zamanlı olarak düzenlenen sempozyum, konferans ve seminerlerde endüstriyel ürün ve teknoloji sunumları birlikte gerçekleşmekte, tüm disiplinler için geniş çaplı bir “network” oluşturulması hedeflenmektedir.

 

Bioexpo Yaşam Bilimleri Fuarı aşağıdaki fuarları kapsamaktadır:

Analytech, Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı

Biotecnica, Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı

Cleanroom, Temiz Oda Teknolojileri Fuarı

PharmaNext, İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı

 

Haberlere Dön