LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

Haberler

Mesleki Eğitim 'de Avrupa’ya Entegrasyon Konulu Erasmus Programı için Nüve ’ye Ziyaret

Mesleki Eğitim 'de Avrupa’ya Entegrasyon Konulu Erasmus Programı için Nüve ’ye Ziyaret
11 Haziran 2019

Erasmus Programı kapsamında yürütülen Mesleki Eğitim’de Avrupa’ya Entegrasyon konulu projede görev alan Türk ve Avrupalı Mesleki Eğitim yetkilileri 11 Haziran 2019 Salı günü Nüve ’yi ziyaret etti. 

Çubuk Mesleki Eğitim Merkezi koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen “Mesleki Eğitim ve Öğretim Yoluyla Rekabetçi Avrupa’ya Entegrasyon” adlı proje kapsamında Yunanistan, İspanya ve Polonya’dan gelen eğitimciler beraberinde Türk meslektaşları ile Nüve’yi örnek yerli firma olarak ziyaret ettiler.

Çubuk Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Üzüm başkanlığında yapılan ziyarette, Nüve’nin tarihçesi, ürün portföyü, hitap edilen sektörler, markanın yer aldığı iç ve dış pazarlar, Nüve’nin ar-ge ve yenilikçi yaklaşımının işlendiği sunum ile Nüve hakkında bilgi verilerek ardından yapılan fabrika turu ile üretim süreci tanıtıldı. İhracat ve Paz. Md. Sertan İnce, Üretim Md. Uğur Ercan ve beraberinde Ar-Ge Md. Yrd. Davut Tümer, Halkla İlşkiler Md. Nur Karakurum ve İK Müdürü Güzin Gün’ün bilgi verdiği grupta yer alan eğitimciler ile Nüve Genel Md. Beril İzgin ve Genel Md. Yrd. Mizyal İzgin Hergül de görüştüler.

Ziyaretin amacı mesleki eğitim için iyi örnek oluşturacak işyeri ziyareti ve uygulamalarını görmek, ar-ge ve yenilikçi uygulamaları yerinde incelemek olup program sonunda eğitimciler tarafından Nüve’nin bu anlamda doğru bir seçim olduğu ifade edildi.

Nüve gelecek nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır. 

 

Haberlere Dön