LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

Haberler

MEDICA Uluslararası Tıbbi Malzeme ve Teknolojileri Fuarı'na katıldık.

18 Kasım 2021

15-18 Kasım 2021 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen MEDICA Uluslararası Tıbbi Malzeme ve Teknolojileri Fuarı'na katıldık.

Nüve, 15-18 Kasım 2021 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Medica Fuarı’na katıldı.

Sağlık sektöründe dünyada düzenlenen en büyük etkinlik konumunda olan MEDICA Fuarı pandemi nedeniyle 2020 yılında online olarak gerçekleştirilmişti. İki yılın ardından katılımcı firmalar ziyaretçileriyle fuar alanında tekrar buluştu. Yaklaşık 3500 firmanın katıldığı fuarda 150 ülkeden gelen 46.000 ziyaretçi firmalarla şahsen görüşme fırsatını buldu. Pandemiye rağmen katılımcı sayısı beklentilerin üzerinde gerçekleşti.
Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklerini sergiledi. 2019 yılında yenilenen Hall 1’de A31 numaralı standında yer alan Nüve;  İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübatör ve Derin Dondurucu cihazlarını sergileyerek ziyaretçilerin ilgisini ve beğenisini aldı.

Nüve, Medica’da standında İhracatçılar Birliği yetkililerini ve çeşitli ülkelerden bayilerini ağırladı. Nüve standını İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Başkanı Sn. Adil Pelister ve beraberinde İKMİB Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Sn. Tayfun Demir, İKMİB TİM Delegesi Sn. Orhan Mutlu Topal ve İKMİB Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Sn. Ahmet Ünlü’den oluşan heyet ziyaret etti. İKMİB heyeti, Nüve Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Beril İzgin, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yrd. Mizyal İzgin Hergül ve Nüve İhracat ve Pazarlama Müdürü Sertan İnce ile görüşerek sektör ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Medica Fuarı 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Nüve için yurt dışı bayileriyle görüşme ve buluşma noktası olarak da öne çıkıyor. Nüve, fuar süresince farklı ülkelerden gelen bayilerini standında konuk ederek görüşmeler yaptı.

1997’den beri Nüve’nin aralıksız katıldığı Medica, yenilikçi tıbbi ürünlerin sergilenmesi ve tıbbi teknoloji alanındaki güncel eğilimleri tartışmak için sektörün dünyada gerçekleştirilen en büyük ve prestijli fuarı olarak biliniyor.

Haberlere Dön