LABORATUVAR & STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

EN FR RU

Haberler

Arab Health Fuarı 2018

29 Ocak – 01 Şubat 2018

Sağlık sektöründe dünyanın en önemli buluşma merkezlerinden biri olan Arab Health Fuarı, 29 Ocak – 01 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai’de düzenlendi.

Almanya’da yapılan Medica’dan sonra dünyanın en büyük tıp fuarı olma özelliği taşıyan Arab Health Fuarı’na milli katılım çerçevesinde katan Nüve Arab Health 2018 Fuarı’nda Asya, Afrika ve Ortadoğu bayileri ile buluştu.

Arab Health 2018 Fuarı’nda Nüve standında sergilenen İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, SpinArt Serisi Santrifüjler, Derin Dondurucular, Kan Saklama Dolabı, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Sirkülasyonlu ve Sirkülasyonsuz Su Banyoları ve CO2 İnkübatör cihazları, Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni geliştirilen N-Prime mikroişlemci kontrol sistemi teknolojisi ziyaretçilerin büyük beğenisini aldı. Nüve standında İhracat Müdürü Sertan İnce, İhracat Md. Yrd. Tolga Vural, İhracat Bölge Satış Koordinatörü Hayri Acar fuar süresince yoğun tanıtımlarda bulundular.

Arab Health Fuarı’nda Nüve standında Nüve Genel Müdürü Beril İzgin, Genel Müdür Yrd. Mizyal İzgin Hergül ve İhracat Müdürü Sertan İnce, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yrd. Sn. Recep Uslu, Denetim Hizmetleri Başkan Yrd. Sn. Fatih Tan ve beraberinde sektörün sivil toplum kuruluşları yöneticileri Ege Medikalciler Derneği Başkanı Onur Akgün ve Seis Başkan Yrd. Mete Özgürbüz’den oluşan misafirlerini de ağırladı.

Arab Health Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılan Kongre’de 19 farklı konuda konferans düzenlendi. Uluslararası platformda tıp alanın farklı uzmanlık alanlarında görev yapan uzmanlar en güncel konularda bilgi paylaşımında bulundular.

Haberlere Dön