Nüve Analytech Fuarı’na Katıldı

19-21 Nisan 2018

Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanları ve Kimyasalları Fuarı Analytech 2018, 19–21 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul’da, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. Fuarda, Nüve’yi İstanbul bayilerimizden İndem ve Kontur firmaları temsil etti.

Analytech Fuarı’nda, düzenlendiği 2016 yılından beri yer alan Nüve, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Nüve standında, Masa Üstü Santrifüj çeşitleri, Su Banyoları, İnkübatörler, Derin Dondurucu, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Dik Tip Otoklav ve Test Kabini gibi fuar konusu ile ilgili ürünler sergilendi.

Geçtiğimiz yıl ilk kez uygulaması yapılan ve büyük ilgi gören Open Lab Uygulamalı Laboratuvar Atölyesi, bu yıl da akademisyenler, lisans ve lisansüstü öğrencilerin fuar süresince çalışmalarına sahne oldu. Boğaziçi Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nden Prof. Dr. Nesrin Özören’in bilimsel koordinasyonunda gerçekleşen etkinlikte Acıbadem, Bilgi, Boğaziçi ve Yeditepe Üniversitelerinden gelen ekipler tarafından uygulama yapanlara eşlik edildi.